WTF?
     
Ювілейний концерт-звіт Народної хореографічної майстерні «Мальва» на підтримку Тамари Ігнатюк

Підопічна Фонду «Інна» Тамара Ігнатюк довгий час викладає в Броварському навчально-виховному об'єднанні (БУВО). І колектив цього закладу з метою підтримки свого педагога і збору коштів на її лікування вирішив провести благодійну акцію.


Народна хореографічна майстерня «Мальва», створена при БУВО, працює 27 років. В цьому році буде давати вже 25 звітний концерт. Про це повідомляє фонд "Інна" насвоїй офіційній сторінці.

Саме цей ювілейний концерт-звіт і стане основним складовим благодійного заходу на підтримку Тамари Ігнатюк. Чотири різних вікових колективу представлять свої найкращі номери. Крім того, на концерт запрошені гості, які також виступлять зі сцени Концерт-холу ТРЦ «Термінал».
Запрошуємо всіх жителів Броварів і гостей міста відвідати цей чудовий концерт. З метою збору благодійних коштів в залі будуть встановлені спеціальні бокси Фонду «Інна». І всі бажаючі зможуть висловити свою підтримку Тамарі Ігнатюк та підтримати шляхетний порив юних артистів.
Згідно підписаного керівництвом БУВО і БО БФ «Інна» «Положення про проведення концерту» всі зібрані кошти будуть переведені на рахунок Фонду «Інна» та будуть використані для лікування Тамари Ігнатюк.
Початок концерту о 17.30. Вхід безкоштовний.