WTF?
     
Бровари залишились без інтернета

07.04.2017 року в 6 годин ранку невідомими злоумисниками скоєнна діверсія. На дистанції Київ-Бровари було покоджено 7 кабелів зв'язку. Місто Бровари залишилось без інтернета на невизначений час. Про це повідомляють у соцмережах та на офіційній сторінці інтернет провайдера "Бровіс".

Більшість мешканців міста з розумінням віднеслись до даної ситуації. Інтернет провайдери міста чекають на відновлення магістральної лінії.

У Броварському районному управлінні ГУ Національної поліції, йдеться про крадіжку кабелю розміром від 20 до 50 метрів, повідомляє видання "Трибуна-Бровари". Справа вже занесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань і відкрито кримінальне провадження за статтею 185 «Крадіжка».

За інформацією начальника Броварського районного управління ГУ Національної поліції Олега Янчинського, тієї ж ночі працівниками поліції було затримано одного підозрюваного в крадіжці кабелів. «Наскільки мені відомо, йдеться про кабель «Укртелекому». Можливо, затриманий має стосунок до кабелів і інтернет-провайдерів. Поки що я не готовий коментувати. Затриманий доставлений до райвідділу поліції і з ним працюють слідчі», — повідомив Олег Янчинський.

У Броварській поліції також наголосили, що не можуть точно сказати, яке покарання може загрожувати зловмиснику (чи зловмисникам). «Це буде залежати від того, чи людина була раніше засуджена чи ні, чи це поодинокий випадок чи серія, чи діяв зловмисник один чи була група осіб. Ці та інші деталі з’ясовує слідство»