WTF?
     
З травня 2017 року проїзд у Броварському міському транспорті може подорожчати до 4 грн

З травня 2017 року проїзд у міському транспорті може подорожчати до 4 грн, при цьому з 1 вересня перевізники возитимуть школярів за 50% вартості.

Такої попередньої згоди на розширеній нараді дійшли між собою представники перевізників, управління економіки міської ради та члени робочої групи з питань пасажирських перевезень. Про це повідомляє видання "Трибуна-Бровари".

Сторони домовились, що на офіційному сайті міської ради для громадського обговорення строком на один місяць буде оприлюднено регуляторний акт (документ, який визначає тарифи на пасажирські перевезення), який передбачатиме вартість проїзду 4 грн.

Упродовж місяця броварчани зможуть вносити щодо регуляторного акту свої пропозиції та зауваження, після чого документ у вигляді проекту рішення буде винесений на розгляд та затвердження виконкому.

Натомість, за попередньою домовленістю, перевізники візьмуть на себе фінансові зобов’язання, починаючи з 1 вересня 2017 року упродовж навчального року в будні з 7.00 до 19.00 возити школярів за 50% вартості проїзду, тобто за 2 гривні.

Попередні домовленості сторони планують оформити у вигляді Меморандуму між владою, депутатами, ініціативною групою активістів з одного боку та перевізниками – з іншого.

Процес реалізації попередніх домовленостей почнеться з оприлюднення на сайті БМР регуляторного акту, де вартість проїзду буде закладена у розмірі 4 гривні.