WTF?
     
У БЦРЛ померла дівчинка з Погребів, яка хворіла на менінгіт

У реанімації БЦРЛ нещодавно померла школярка з Погребів. 10-річна Валя хворіла на туберкульозний менінгіт (запалення м'якої мозкової оболонки), а від інфекції, яку вона підхопила, у дівчинки піднялася температура та схопили судоми. Батьки викликали швидку допомогу, передає "Трибуна-Бровари".

Дорогою до лікарні у Валі на короткий час зупинилося серця. У кареті швидкої її під’єднали до апарату штучного дихання. Вже у реанімації лікарі намагалися врятувати дівчинку, та їм це не вдалося.

Медики запевняються, зробили все від них залежне.

Валя проходила курс лікування туберкульозного менінгіту 11 місяців, перебувала на обліку в тубдиспансері. Хворобу майже вдалося побороти. Через тривале лікування організм дитини був виснажений, тому звичайна вірусна інфекція викликала високу температуру та судоми.

За словами завідувача протитуберкульозного відділення Броварської центральної районної лікарні Марії Менжеги, 10-річна Валя, ймовірно, померла від бронхіальної пневмонії. Та стверджувати про це поки не можна. Для встановлення остаточного діагнозу потрібен місяць.

- Це могла бути звичайна інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом. Щодо туберкульозу, на який хворіла дівчинка, то, як засвідчили експерти, хвороба була вилікувана, в головному мозку все розсмокталося, - пояснює Марія.

Валю провели в останню путь учора, 4 квітня.