WTF?
     
Чи загрожує одній з будівель дитячої лікарні Броварів обвал через тріщину у стіні?

  Декоративна стіна інфекційного відділення дитячої лікарні Броварів в аварійному стані. Фасад відійшов від основи, а наскрізна тріщина відокремлює її від основної будівлі корпусу. Дефекти помітно на знімках, які броварчани поширюють у Facebook.

  Цегла однієї з таких тримальних стін майже повністю відійшла від будівлі. Проміжок між ними досягає 5 сантиметрів. Мури іншого крила інфекційного відділення лікарні пошкоджені несуттєво.

 Як повідомляє видання «Маєш право знати», голова громадської ради при управлінні освіти Ігор Романенко упевнений, що в усьому винне просідання. Пошкодження будівлі безпеці людей не загрожують.

  Так вважає і головний медик Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк. За його словами, будівлі нічого не загрожує. Стіна декоративна, тому ніяк не «прив’язана» до споруди. Фахові експертизи це підтверджують. Та лікарня планує провести додаткову експертизу підвалів і фундаментів, аби зробити остаточні висновки.

  Нагадаємо, у лютому місцеві депутати підтримали виділення 1490000 грн на ремонт другого поверху дитячої лікарні по вул. Ярослава Мудрого.

Фото: Facebook