WTF?
     
Мер Броварів скликає позачергову сесію міської ради, аби розглянути звернення до Порошенка, Парубія та Гройсмана

На понеділок, 3 квітня, заплановано проведення двадцять сьомої позачергової сесії БМР.

Відповідне розпорядження міського голови було опубліковано на офіційному порталі Броварської міської ради.

Депутати розглянуть лише два питання:

  • проект рішення "Про звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана";
  • проект рішення "Про звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

Під час сесії вирішуватимуть, чи підтримувати звернення до перших осіб держави. Згідно з оприлюдненим документом, броварські депутати вимагають заборони торгівлі товарами російського виробництва і торгівлі з тимчасово окупованими територіями України. Банки Російської Федерації позбавити ліцензій та права працювати на території України. Народні обранці засуджують застосування силових методів до учасників блокади, і просять МВС України та Антитерористичного центру СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни. Депутати Броварів домагатимуться створення тимчасової слідчої комісії ВР і розслідування ситуації, що трапилася 13 березня біля залізничної станції у Донецькій області. Перших осіб держави хочуть зобов'язати невідкладно звільнити затриманих під час розгону учасників блокади окупованих районів донецької та Луганської областей, які не скоїли тяжких кримінальних правопорушень та ухвалити закон «Про тимчасово окуповані території України».

Від Кабінету Міністрів та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вимагатимуть повернення попередніх правил сплати за електроенергію для органів місцевого самоврядування.

Як зазначено у пояснювальній записці, до грудня 2015 року установи та організації, які фінансуються з державного або місцевого бюджетів, сплачували вартість обсягу спожитої електроенергії один раз за фактичними показниками засобів обліку електричної енергії. Постанова НКРЕКП від 29 жовтня 2015 року прирівняла бюджетні установи та організації до комерційних підприємств і змусила їх сплачувати за електроенергію у формі попередньої оплати у розмірі вартості заявленого обсягу споживання на відповідний розрахунковий або плановий період.

Двадцять сьома позачергова сесія Броварської міської ради відбудеться 3 квітня о 10:00 в приміщенні малої зали міськвиконкому.