WTF?
     
Весняні суботники: за генеральне прибирання міста взялися активісти та депутати

Цієї суботи, 1 квітня, у Броварах пройде загальноміський суботник, до якого, крім комунальних служб Броварів, долучилися й активісти.

Лісосмугу від вулиці Білодубравної до вулиці Коккінакі прибиратиме команда на чолі з депутатом Київської облради Олегом Іваненком. Вони збираються о 10:00 поблизу входу в парк «Приозерний». Коли територія буде чистою, усіх пригощатимуть шашликом і солодощами.

За прибирання лісосмуги взялися спортсмени з аматорського бігового клубу. Вони закликають броварчан разом очистити від сміття узбіччя вздовж лісу від БЦРЛ до газової заправної станції. Пакети для сміття, рукавички та транспорт має забезпечити управління ЖКГ. Активісти збираються о 09:00 біля автобусної зупинки навпроти БЦРЛ.

Суботник проведуть і в селах Броварського району. Так, прибирання організовують у Скибині. Там люди збираються о 12:00 біля дитячого майданчика.

Нагадаємо, що під час загальноміського суботника минулого тижня броварські комунальники знайшли міну часів Другої світової війни. Вибуховий пристрій виявили на перетині вул. Ольги Гасин та Вокзальної