WTF?
     
Через помилку медиків БЦРЛ помер пацієнт після ДТП: розслідування "Надзвичайних новин" (ВІДЕО)

Броварскі медики не помітили у чоловіка, який потрапив у ДТП, розрив товстої кишки, через що той помер. Журналісти телепрограми ''Надзвичайні новини" на каналі ICTV з'ясовували, чи припустилися помилки медики БЦРЛ .

Майже два місяці тому Дмитро Лозінський поблизу Броварів потрапив у жахливу аварію. Тоді бензовоз врізався у Жигулі 61-річного чоловіка. Після ДТП його одразу забрали до БЦРЛ з численними травмами внутрішніх органів.

Суттєвих пошкоджень лікарі не помітили і відпустили Дмитра додому. Там його стан лише погіршився. Броварські медики діагностували у чоловіка запалення легенів і тиждень лікували його антибіотиками. Лікування не допомагало. Другим діагнозом, який встановили Дмитру, стало запалення апендиксу. Чоловіка негайно відправили на операцію, під час якої він помер. Розтин встановив, причиною смерті став фібринозно-гнійний перитоніт. Виявилося, від удару під час аварії у чоловіка тріснула товста кишка. Всередині неї почав збиратися гній, який з часом потрапив у черевну порожнину. Однак лікарі виправдовуються, під час операції виявили злоякісну пухлину.

За словами головного лікаря БЦРЛ Валентина Багнюка, постраждалого після аварії чоловіка лікування відповідно до усіх норм і правил. Та родичі загиблого цим словами не вірять і планують звертатися з заявою до поліції. Чи винні лікарі у смерті Дмитра Лозінського, тепер з'ясовуватимуть поліціянти.

Відео – ICTV