WTF?
     
Броварчанин, якого вбили під час атаки на завод в Крюківщині, не брав участі в захопленні. Молодика застрелили за бажання допомагати

  Рідні та друзі Іллі Пазюка, убитого під час захоплення спиртового заводу в Крюківщині, розповідають правду про страшні події, що того дня призвели до смерті молодого броварчанина.

  Ілля загинув 4 вересня від кульового поранення під час захоплення ТОВ «Хімакс», що у с. Крюківщина. Раніше повідомлялося, що Ілля був серед озброєних молодиків, що «захищали» підприємство. Та виявляється, парубок не брав участь в атаці на підприємство. На території заводу він опинився тому, що допомагав друзям дістатися туди.

  Як повідомляє національний антикорупційний портал «Антикор», до захоплення заводу та вбивства броварчанина причетний народний депутат від радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько. З 2015 року підприємство вважалося банкрутом, в 2016-му суд призначив ліквідатора - арбітражного керуючого Шаргала Романа. Вранці 3 вересня, коли й сталося рейдерське захоплення, посадовець разом із майже 60 молодиками, озброєними арматурою та бейсбольними битами, без пояснень захопили підприємство. За один лише ранок усю територія Крюківщини заповнили автомобілі з литовськими і польськими номерами. Працівникам оголосили про звільнення та виштовхали їх з території заводу. Потім на місце розгортання подій прибули ще 20-25 чоловіків спортивної статури. Деякі з них мали при собі зброю. Рейдерське захоплення відбувалося за участі представників Громадської спілки «Всеукраїнський громадський рух «Лівий берег» та добровольчого батальйону «Свята Діва Марія», які пов’язані з нардепом Дмитром Лінько. Наступного дня там помітили і замкомбата цього батальйону на прізвисько «Моня». 3 вересня побили та вигнали з підприємства 10 його охоронців, більше 75 працівників залишилися без роботи. 

  За словами друзів Іллі, хлопець потрапив на територію заводу випадково. Він підвозив туди чотирьох друзів, з якими разом тренувався, бо мав власний автомобіль. Як помітно з відео, зафільмованих на місці трагедії, молодик не мав з собою ані бейсбольної бити, молотка чи палиці. Він також не носив пов’язки на руках, яку мали «захисники підприємства». Ілля намагався триматися осторонь та, коли його провокатори почали підбурювати, мовляв "Твоїх хлопців розстрілюють, чому ти стоїш", той не втримався. У хлопця стріляли зблизька, ймовірно, розривними кулями. Вбивця цілився в область серця. Як розповіли нашим журналістам друзі Іллі, у поліції розслідування не ведеться, оскільки батальйон «Свята Діва Марія» підпорядкований МВС. На Донбасі ним опікувався Дмитро Лінько. А тіло вбитого Іллі не прив'зуюють до заводу. Вважається, що хлопець з кульовим пораненням був просто знайдений на узбіччі. Однак факт вбивства не внесли до державного реєстру смертей.

  Друзі, яких у Іллі було чимало, згадують його як щирого, компанійського хлопця, на обличчі якого безперестанку сяяла посмішка. Ілля завжди був готовий прийти на допомогу, хто б її не потребував.