WTF?
     
Бюджетна комісія вдруге не отримала кошторис програми про компенсацію витрат за безкоштовне лікування пацієнтів

 Головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк знову не надав бюджетній комісії кошторис проекту про компенсацію витрат за безкоштовне перебування пацієнта одну добу на лікуванні. Звернення комісія розглядала вдруге, - йдеться у повідомленні "Трибуни-Бровари".

  Планується, що з місцевого бюджету буде виділено 14 мільйонів гривень на компенсацію витрат за безкоштовне лікування пацієнта у дитячій чи дорослій поліклініках. Ще 11 мільйонів має надати район. Ця сума була розроблена на основі статистичних даних звернень та викликів за попередній рік.

  Багнюк надав лише розрахунок витрат на охорону здоров’я БЦРЛ на нинішній рік. На думку депутатів, програма компенсації витрат повинно бути виділено в окремий проект рішення.

  Не відомо, скільки грошей потрібно в середньому на одного пацієнта та на кого буде покладено контроль за тим, чи отримав пацієнт безкоштовну допомогу.

  За словами Валентина Багнюка, документи депутати можуть отримати в лікарні.

  Зрештою, комісія дала протокольне доручення керівництву БЦРЛ надати усі необхідні документи погоджувальній раді, яка засідає сьогодні, 22 березня.