WTF?
     
Посол Японії підписав угоду про виділення понад 70 тисяч доларів на ремонт БВУФК

  16 березня Києві відбулася урочиста церемонія підписання грантової угоди директором Фонду Кличко Аліною Носенко та Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. Цим документом японський уряд засвідчив передачу Фонду 71 574 доларів на проведення ремонтних робіт у Броварському вищому училищі фізичної культури.

  За реалізацію проекту відповідатиме Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація, яку заснували брати Клички у серпні 2003 року. Ініціатива реалізується в рамках Програми підтримки культурних проектів «Кусаноне».

  «Це вже четвертий проект у рамках нашої співпраці з Фондом. Завдяки цьому близько 300 учнів БВУФК (діти від 8 до 18 років) тренуватимуться в гідних європейських умовах», – розповідає директор БВУФК Олександр Чигирин.

 Проект передбачає оновлення гандбольного залу і прилеглого коридора. Планують також замінити вікна, двері, батареї і покрівлі, реставрувати підлоги, виконати монтаж електропроводки тощо.

 Зазначимо, раніше Фонд уже проводив реконструкцію у БВУФК на суму 1 600 000 грн. Тоді зробили капітальний ремонт даху, залів боксу, боротьби, важкої атлетики, велоспорту, а також фасаду та туалетів, роздягалень і сауни.

  «Ми багато співпрацюємо з бізнесом та урядовими організаціями. Але урядовий грант отримуємо вперше. Ця угода велике досягнення до 15-річчя Фонду, яке ми відзначатимемо в серпні цього року. Я дуже рада за спортсменів училища, адже ми бачимо, що наша підтримка приносить прекрасні результати. Бажаю їм подальших перемог і звершень», – зазначає директор Фонду Кличко Аліна Носенко.

  Загалом, із березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ на загальну суму 1,86 млрд доларів.