WTF?
     
Керівників спецоперації у Княжичах, внаслідок якої загинули 5 поліцейських, звинуватять у дуже тяжких злочинах - Луценко (ВІДЕО)

  Керівництво поліцейської розвідки відповідатиме перед законом за провальну спецоперацію у Княжичах. Про це в ефірі телеканалу ZIK повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко.

  Службова недбалість керівників спецоперації призвела до загибелі п'ятьох поліцейських, тому їх звинуватять у дуже тяжких злочинах. Справи будуть передані у суд.

  «Керівництво спецоперації, яке, безпосередньо, було присутнє на місці стрілянини - будуть звинувачені в дуже тяжких злочинах. Тому й моральну відповідальність має понести саме керівник спецоперації» - зазначив Юрій Луценко. 

  За словами Юрія Луценка, нині слідству відомі подробиці трагедії. Згідно з результатами експертизи, відкрив вогонь один із працівників поліції охорони. Цей постріл став сигнальним.

  «Слідством встановлено, що поліцейська розвідка знала про пограбування будинку у Княжичах. Натомість, від керівництва, працівники розвідки отримали вказівку не вживати жодних запобіжних заходів. Тоді, грабіжники машиною доїхали до Києва, де на АЗС змінили автомобіль, а вже через деякий час туди приїхала поліція й затримала чотирьох людей із сумкою. Натомість, до відділку поліції доправили лише трьох осіб і без цієї ж сумки. Також слідством встановлено, що пізніше до пограбованого будинку під’їхала машина поліцейської охорони, працівники якої викрали елітний алкоголь з житлового будинку», - розповів Генеральний прокурор.

  Як зазначив Луценко, ця справа характеризує структурний хаос в поліції.

  Нагадаємо, вночі 4 грудня під час затримання банди грабіжників загинули 5 поліцейських. За результатами службової перевірки з лав Нацполіції звільнили 7 правоохоронців.

Фото: УНІАН