WTF?
     
Угоду між Фондом Кличко та Послом Японії, що передбачає виділення коштів на ремонт БВУФК, підпишуть вже завтра

 16 березня Японія підпише грантову угоду з Фондом Кличко в рамках Програми підтримки культурних проектів «КУСАНОНЕ».

 У церемонії візьмуть участь Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі та Володимир Кличко.

 Угода передбачає безвідплатну фінансову допомогу на суму до 71 574 доларів від японського уряду для проведення ремонтних робіт у Броварському вищому училищі фізичної культури.

 За реалізацію проекту реконструкції відповідатиме Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація.

 Раніше Фонд уже проводив реконструкцію у Броварському ВУФК на суму 1 600 000 грн. Тоді зробили капітальний ремонт даху, залів боксу, боротьби, важкої атлетики, велоспорту, а також фасаду та туалетів, роздягалень і сауни. Наразі проект має на меті реставрацію гандбольного залу та прилеглого коридору. Роботи передбачають заміну вікон, дверей, батарей і покрівлі, реставрацію підлоги, монтаж електропроводки.

 Поліпшення навчальних умов у БВУФК – шостий проект, який реалізують у рамках Програми підтримки культурних проектів «КУСАНОНЕ» в Україні. Раніше допомогу отримали Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ», Національний музей «Чорнобиль», Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет фізичного виховання і спорту. Фінансування цих проектів склало 308 169 доларів.

 Зазначимо, з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку на загальну суму 1,86 млрд доларів.

 Церемонія підписання грантової угоди між урядом Японії та Фондом Кличко відбудеться 16 березня 2017 р. об 11:00 у приміщенні виставки-музею «Кличко Експо» (НСК «Олімпійський», вул. В. Васильківська, 55).