WTF?
     
Пікетування броварського суду – через справу про спробу розкрадання 95 гектарів землі

16 вересня, з 9:45 пікетуватимуть Броварський міськрайонний суд. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці депутат Броварської міської ради Євген Гредунов.

- Вчора суддя Олена Кічинська мала винести рішення щодо накладення арешту на багатостраждальну земельну ділянку в 94 га колишнього Радіопередавального центру. З клопотанням про арешт виступила прокуратура і це цілком обгрунтовано – адже фігуранти кримінальної справи за час розгляду можуть зробити фіктивний продаж цього «речового доказу», оскільки окрім позбавлення волі Кримінальний кодекс України передбачає за такі махінації і конфіскацію майна.

Але дізнавшись що на засіданні хоче бути присутній народний депутат Павло Різаненко, суддя закрилась у себе в кабінеті та з незрозумілих причин перенесла засідання на сьогодні. Не хочу висувати звинувачення, але таке уникання відкритості виглядає підозріло.

Ми разом вже доводили що здатні захистити Бровари від злочинців. Тому запрошую всіх небайдужих зібратись сьогодні, 16 вересня, о 9.45 перед Броварським судом на Грушевського, 2 та відвідати засідання суду. Якщо суддя Олена Кічинська таки зробить крок до повернення Броварам вкраденої землі та накладе арешт на земельну ділянку, ми їй подякуємо за захист активів нашого міста - повідомляє Євген Гредунов.