WTF?
     
Будівництво житлового комплексу на Фельдмана: забудовник погодився на умови місцевих мешканців

Громадськість та компанія-забудовник, що планує зведення багатоповерхівок по вул. Фельдмана домовилися про умови будівництва.

Боротьба громади 4 мікрорайону із забудовником  точиться вже понад 5 років. Планувалось, що на вул. Фельдмана у Броварах зведуть десятиповерхові будинки. Проте місцеві мешканці домоглися, аби територію не розбудовували. Забудовник елітного житлового комплексу пішов на компроміс та ініціював громадські обговорення. Мешканці висловилися за будівництво три та пятиповерхових новобудов.

 

 

Наразі планується, що житловий комплекс буде закритого типу та повністю огороджений парканом. На його території  так розмістять паркомісця, аби максимально зберегти зелену зону. Передбачено також спорудження дитячого та спортивного майданчиків. Територію озеленять та облаштують освітлення. Встановлять також сучасні камери для спостереження. Відстань до лікарні буде збережена відповідно до дозвільних документів.
Для вирішення транспортної проблеми забудовник пообіцяв спорудити зручне місце для проїзду до житлового комплексу. Мешканцям приватних будинків по вул. Фельдмана запропонували побудувати дорогу із освітленням, зеленою зоною та тротуаром. Більшість мешканців підтримали таку пропозицію. Цей проїзд стане основним. Таким чином вдастся відвести транспорт від інших вулиць приватного сектору.