WTF?
     
Броварчанок привітали святковим концертом до 8 березня

  У переддень 8 березня броварчанок зі святом вітали вже відомі зірки естради та виконавці-початківці. Концерт для жінок провели ввечері 7 березня у міському культурному центрі «Прометей». Святкове шоу «Коханій жінці» приурочили до Міжнародного жіночого дня.

  Ведучі концерту від початку заходу налаштували броварчанок та їхніх чоловіків на святковий весняний лад. Своїми голосами жінок Броварщини цього дня тішили Олександр Павлік, Назар Хассан, В’ячеслав Рудий, Анна Остапенко, дівчата з дуету «Brightchild», Даша Сорокіна та Еліна Іващенко, яка минулого року стала переможцем дитячого "Голосу країни". Лунали в залі також чарівні мелодії саксофону й гітари.

  Напередодні свята свій день народження відзначала очільниця відділу культури Броварської міськради Інна Савченко. Привітати наставницю вирішили вихованці та випускники театру-студії «Зоряни», яким опікується жінка. Діти піднялися на сцену і влаштували своєму педагогові справжній сюрприз. На сцену винесли святковий торт, призначений іменинниці.

  Після шквалу аплодисментів і привітань свято продовжилося. На сцену піднявся один із ведучих Назар Хованський. До сліз розчулив присутніх у залі жінок учасник телепроекту «Голос країни» Іван Пилипець. Закрив концерт учасник третього сезону шоу «Х-фактор» Назар Хассан.

  Редакція «AtВrovary» приєднується до привітань та вітає усіх броварчанок зі святом весни та 8 березня. Нехай у ваших серцях завжди цвіте кохання, а святковий настрій не полишає ваш дім.