Завершився чемпіонат міста з футзалу у першій лізі. Золото здобув ФК "Металург"
 Добігає кінця Відкритий чемпіонат Броварів з футзалу. Спортивні змагання у першій лізі тривали понад 4 місяці і, нарешті, імена переможців стали відомі. Двадцять чотири команди-учасники турніру традиційно зустрічалися на спортивних майданчиках БВУФК і СК «Світлотехнік».
  Зазначимо, що 26 лютого матчі першої ліги не відбулися через те, що у приміщенні СК «Світлотехнік» проходив чемпіонат України з ушу.
  Призові місця вищої ліги після шістнадцятого туру залишаються за фаворитами. Перший та другий щабель турнірної таблиці ‒ ФК «Атлетик» і ФК «Асканія-Флора» ‒ цього разу зустрічалися на майданчику. Попри те, що гра і не була вирішальною, команди боролися до останнього. Це підтверджує рахунок матчу ‒ 4:4.
  До шістнадцятого туру ФК «ЮСКО» зумів піднятися з останнього місця турнірної таблиці на восьме. Минулої неділі його спортсмени грали проти «Фавориту». Матч закінчився з рахунком 4:3 на користь «ЮСКО». Тепер «Фаворит» опустився на шосту позицію турнірної таблиці. Його шосте місце посідає ФК «Вегаспорт».
  З різницею в один бал золото першої ліги здобув ФК «Металург». Гра з аутсайдером турнірної таблиці ‒ «Поліпластом» ‒ принесла клубу вирішальну перемогу. Другий щабель посідає ФК «Авалон» (29 балів), який цього разу вісім разів влучав у ворота «Легенди». Така само кількість очок і у «Транзита», однак за різницею забитих і пропущених голів срібло турніру залишається за «Авалоном». Найбільшою та найціннішою нагородою для команд, які посіли перше та друге місця, стала можливість в наступному сезоні грати у вищій лізі.
  На три щаблі вище в турнірній таблиці стала «Зоря». У фінальному тринадцятому турі команда перемогла ФК «Альянс» з рахунком 4:2. За останнім залишається десяте місце чемпіонату.

Поразка ФК «Юніон» у фінальному турі жодним чином не змінила місце команди у турнірній таблиці ‒ за нею залишилося восьме місце чемпіонату. Востаннє у цьогорічному сезоні «юніонівці» зустрічалися з ФК «Асканія-Флора 2». Відкрив рахунок Марченко Микола з «Юніону» на сьомій хвилині матчу. Таким рахунок і залишався до 18 хвилини, коли «юніонівці» собі ж забили автогол. А з сигналом арбітра у ворота суперника влучила «Асканія-Флора». За другу 20-хвилинку команда забила ще 4 голи, в той час як «юніонівці» ‒ два. Зрештою, матч закінчився з рахунком 6:3 на користь «Асканія-Флора 2». Зазначимо, що найкращим бомбардиром першої ліги став гравець "Юніону" Мануйленко Дмитро.