WTF?
     
В Броварах у дідуся, який на балконі власної квартири чіпляв прапор Росії, помітили сепаратистські нашивки на одязі (ВІДЕО)

 Сьогодні, 1 березня, в приміщенні Укртелекому Броварів помітили літнього прибічника Росії. Дідуся з сепаратистськими нашивками на куртці помітили місцеві "свободівці".

 Чоловік переконував, що вдома сам зріже шеврони. Але активісти настояли на тому, аби відірвати сепаратистські нашивки негайно. Так вони і зробили.

  Як пояснив дідусь, телевізора в нього немає, тому про ситуацію, яка склалася в країні, він нічого не знає.

  Відео розмови з чоловіком опублікували у соціальних мережах. Думки броварчан щодо такого "покарання" різняться. Одні вважають, що псувати одяг дідусеві, хай які б погляди він не поділяв, аморально, особливо для депутатів. Інші стверджують, що з прибічниками країни-агресора саме так і потрібно поводитися. Так якби його побачили радикально налаштовані активісті, наслідки могли б бути значно гірші.

  Нагадаємо, влітку минулого року соціальними мережами ширився знімок, на якому помітно, як на балконі квартири цього дідуся майорить прапор Російської Федерації. Тоді історією про броварського дідуся-сепаратиста зацікавилися журналісти програми "Абзац"