WTF?
     
Внеси себе до Реєстру виборців

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові місцеві вибори. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані. Про це на своєму сайту повідомляє Броварська міська рада.

А також відповідно до ст. 10 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право знати про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Реєстру виборців. 

Для уточнення персональних даних, запрошуємо виборців: 

яким  виповнилось 18 років;

- які ставали на консульський облік в відомчих установах МЗС;

- які проходили строкову військову службу і демобілізувались;

- які звільнились з установ виконання покарань;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Для того щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.ua, зайти на вкладку “Особистий кабінет виборця”, зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Для реалізації наведених прав запрошуємо всіх виборців Броварського району та м.Бровари перевірити  у Реєстрі виборців свої персональні дані  у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кімн. 135, 136 (Броварський район) та кімн. 112 (м. Бровари) (з 8-00 до 17-00 пон.-четв., п’ятниця з 8-00 до 16-00).

При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).