WTF?
     
Ліга смішних: обрано команду, яка представить місто на фестивалі гумору у Броварах

 Бровари обрали, хто представлятиме місто на Першому відкритому фестивалі гумору «Ліга смішних». Одинадцятеро молодих містян прийшли на кастинг першого у Броварах подібного фестивалю. Відбір колективів проходив 25 лютого у МКЦ «Прометей». У результаті була сформована збірна Броварів, як першого квітня позмагається у гуморі з іншими командами України.

  Зареєструвалися на кастинг дві команди: «Броварські амазонки» та «Три крапки». Їхні учасники ще сидять за шкільною партою, однак це не заважає їм віддавати улюбленій справі майже весь вільний час. Примітно, що обидві команди ‒ представники україномовного гумору. А ще серед броварських гравців КВК, як виявилося, є лише один хлопець.

  Першим випала честь представити себе дівчатам з тріо «Броварські амазонки». Гумористки навчаються у місцевій ЗОШ №3 і у КВК грають вже не перший рік. Своїх жартів команда написала небагато, але акторська гра дівчат мало чим поступалася досвідченим комікам.

  Далі на сцену піднялася команда молодих броварчан «Три крапки». Вони виступали з власними жартами, які, попри юний вік коміків, примушували сміятися навіть бувалих гравців КВК. Гумористи уявили, як може виглядати показ мод у невеликому містечку.

 Спробувала свої сили в гуморі й юна броварчанка Катя. Дівчина не готувалася завчасно до кастингу. Та й на сцену вона піднялася завдяки наполегливості своєї подруги. Хоча Катя кілька разів і забула слова байки, яку вирішила розповісти членам журі, та все-таки не розгубилася й закінчила свій виступ імпровізацією.

  Обирали майбутніх гравців збірної Броварів, гравці КВК з Чернігівщини, редактори порталу Квн.ua Артем Домнітський та Артем Широкий разом із екс-очільницею відділу культури БМР Наталією Багмут. Після нетривалого обговорення судді були готові оголосити результати. Так, збірну Броварів утворили усі учасники, які не побоялися прийти на кастинг.

  Попереду у збірної «смішних» Броварів місяць невпинних зустрічей, репетицій та відпрацювань жартів під наглядом Артема Домнітського та Артема Широкого. За цей час команда має написати сценарій та якнайкраще підготуватися до виступу. І вже 1-го квітня збірна Броварів представлятиме наше місто на Першому відкритому фестивалі гумору «Ліга смішних», де за перемогу змагатимуться команди з різних міст України.