WTF?
     
Броварські поліцейські затримали 15 осіб, які утримували мережу борделів. За місяць вони отримували понад півтора мільйона гривень (ВІДЕО)

Правоохоронці Броварщини викрили мережу борделів, яка діяла на території столиці та області.

Про це повідомляє відділ коунікації поліції Київської області.

До масшатбної спецоперації залучили 200 правоохоронців: співробітників Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини, працівникиів Броварської прокуратури, Броварської поліції та бійців полку поліції особливого призначення.

Поліцейські одночасно провели 29 санкціонованих обшуків за місцем проживання та розміщенням «притонів». Загалом правоохоронці вилучили 9 автомобілів і наркотики. Знайшли також блокноти зі списком клієнтів і графіком чергування повій, диспетчерів, водіїв, охоронців.

Примітно, що бізнес був прибутковий. За місяць роботи координатори зароблли понад півтора мільйона гривень. Під час обшуку копи знайшли близько 60 тисяч доларів, 6 тисяч євро, 400 фунтів стерлінгів, 200 тисяч гривень, банківські картки, дорогоцінності.

За словами очільника поліції Київщини Дмитра Ценова, комплексом борделів керували 15 осіб. Під їхнім контролем знаходилися понад 60 повій, які надавали послуги сексуального характеру не лише у «притонах» під цілодобовою охороною, а й на виїзних замовленнях.

Затримали 4 диспетчерів і 7 водіїв-охоронців, які одночасно доставляли повій на виклики, забезпечували їх охорону та проводили інкасацію.

Координатори мережі борделів подбали і про рекламу свого бізнесу. До роботи залучили осіб, які відповідали за розробку та функціонування веб-сайтів і розповсюджували рекламні візитівки.

Дівчата, які потрапляти «до рук» злочинної організації, перебували під цілодобовим контролем. Аби ніхто не порушував дисципліну, в колективі діяла система штрафів за недотримання певних правил. Так, наприклад, за прирікання з диспетчером-адміністратором  штраф -  1000 гривень, не вихід в робочу зміну - 2000 гривень, повторне повернення на роботу - 5000 гривень, зміна місцезнаходження без узгодження з адміністратором - 2000 гривень, відмова від замовлення - 1000 гривень та ін.

Нині проводиться вичерпний комплекс слідчо-оперативних заходів направлених на встановлення усіх обставин вчинення злочину. Відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво), ч.3 ст.303 (сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією) ККУ. Досудове розслідування триває.

Фото: відділ комунікації поліції Київської області, відео: 45channel