WTF?
     
Стоматолога броварської лікарні підозрюють у недбалому виконанні професійних обов’язків

Стоматолог-хірург БЦРЛ своїм лікуванням зламав пацієнтові щелепу. Прокуратура підозрює медика у несумлінному виконанні професійних обов’язків.

Про це повідомляє Броварська місцева прокуратура.

Броварська місцева прокуратура погодила повідомлення про підозру стоматологу-хірургу Броварської центральної районної лікарні у недбалому та несумлінному виконанні професійних обов’язків.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 11 листопада 2015 року до лікаря стоматологічного відділення БЦРЛ звернувся броварчанин зі скаргами на зубний біль в області нижнього правого зуба мудрості.

Лікар діагностував затруднене прорізування ретенованого 48 зуба, ускладнене запальним інфільтратом правої щоки. Після проведення проби на льодокаїн, хворому видалили зуб.

Згодом на цільному знімку помітили перелом нижньої щелепи з незначним зміщенням відламків.

Згідно з висновком експерта, лікар провів неправильне хірургічне втручання, яке призвело до перелому. Та й його було діагностовано запізно. Лікування перелому було призначене в недостатньому обсязі.

Дії лікаря кваліфікують за ч.1 ст.140 ККУ (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником).