WTF?
     
До мерії Броварів навідалися правоохоронці з постановою Генпрокуратури

  Сьогоднішній ранок у Броварській міській раді розпочався з неприємної звістки. До мерії зайшли представники поліції з постановою Генеральної прокуратури України, - передає "Трибуна-Бровари".

  Правоохоронці навідалися в рамках кримінального провадження, яке відкрили відповідно до заяви ТОВ «Брігус».

  Зі слів міського голови Ігоря Сапожка та депутата Леоніда Черепейніка, ТОВ «Брігус» отримало кредит в банку під закладення земельної ділянки. Міська рада восени 2016-го змінила цільове призначення цієї земельної ділянки. На думку банка рішення міської ради щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ТОВ «Брігус», яку заклали під кредит, незаконне. Тому банк звернувся із заявою до Генпрокуратури України.

  Керуючий справами Костянтин Кузнецов зачитав постанову про вилучення документів у юридичного відділу у справі ТОВ «Брігус». Наразі представники правоохоронних органів перебувають у кабінеті начальника юридичного відділу Альбіни Баба-Мірзоєвої.

  Нагадаємо, що проект землеустрою щодо відведення та зміни цільового призначення земельної ділянки  розглядали на вересневій сесії БМР. Тоді на голосування винесли проект у двох варіантах: відмовити у затвердженні проекту землеустрою або дозволити з доповненням «заборонити подальшу забудову». 21 депутати підтримали ігнорування закону. Хоча міськрада мала відмовити «Брігусу» у зв’язку з тим, що погодження проекту землеустрою не відповідало одній зі статей Земельного кодексу України.