WTF?
     
Історія та техніка в мініатюрі: У Броварах пройшла виставка стендового моделізму (ВІДЕО)

«Мікромодель» в черговий раз зібрала велику кількість моделістів з різних міст України. Виставка стендового моделізму минулими вихідними пройшла у МКЦ «Прометей». Незмінний ініціатор проведення конкурсу – клуб військово-історичної мініатюри «Десна» Центру позашкільної освіти БНВО.

«Мікромодель-2017» –відкрита міжрегіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання.

За словами керівника клубу моделювання «Десна» Валерія Морозова, історико-технічне моделювання вкрай важливе в наш час, коли на сході України триває війна.

На церемонію відкриття виставки завітав секретар Броварської міськради Петро Бабич. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які захищали позиції на Дебальцівському плацдармі у лютому 2015 року.

Свої роботи представляли учасники з 23 міст України: Києва, Чернігова, Кропивницького, Дніпра. Серед конкурсантів були й моделісти з сусідньої Республіки Білорусь. Однак однією з найсильніших команд експерти називали саме групу броварчан. Учасники були поділені на вікові категорії (до 14 років, 14-18 років, старші за 18).

Всього на конкурс подали 432 моделі у таких номінаціях: авіація, космічна техніка, автомобілі, бронетехніка, діорами, флот, фігури, моделі з паперу, фентезі. Частина з них не претендували на перемогу, оскільки були представлені лише на виставці. Так моделісти демонстрували свої вміння та показували, чому навчалися за рік.

Першість серед дітей до 14 років виборола модель 13-річного вихованця клубу юних моряків «Під вітрилами» Андрія Сірика (м. Чернігів). Окремими відзнаками, грамотами та подяками від Броварського об’єднаного міського військкомату нагородили переможців у номінації «Збройні Сили України».

Відео: 5 канал