WTF?
     
Випробовування гандбольного майданчика в Броварах

Як ми вже повідомляли раніше та як повідомляє інформаційно-аналітичний ресурс "Вся Власть", Бровари стане центром гандбольної Ліги Чемпіонів для українського гандбольного клубу "Мотор" із козацького міста Запоріжжя. Нажаль ГК "Мотор" не має власного майданчика, раніше тренувався та грав в місцевому Палаці Спорту "Юність", але вже тривалий час арена знаходиться на реконструкції в замороженому стані. Наше місто залюбки надало запорізькому клубу свій майданчик в ТЦ "Термінал". 

Ще 9-го вересня на льодовій арені "Терміналу" каталися на ковзанах, а вже наступного дня замість льдового покриття красувався справжній "лігочемпіонівський" майданчик, за яким так скучили українські любителі гандболу.

Перший матч групового етапу Ліги Чемпіонів з гандболу "Мотор" проведе з македонським "Металургом" вже 19.09.2015 року о 18:30 в м. Бровари на льодовій арені ТРЦ "Термінал", яка вміщує в себе 1500 глядачів. На прохання керівництва запорізького "Мотора" внесено зміну в календар ЧУ і матч третього туру за участю запорізького клубу і столичного "Авіатора" було зіграно 12-го вересня в Броварах.

Микола Степанець, головний тренер ГК "МОТОР": "Для нас майданчик "Терміналу"ще не знайомий і було дуже важливо, перед стартовим матчем групового турніру Ліги Чемпіонів, випробувати його в грі. Керівництво клубу, розуміючи важливість моменту, провело переговори з орендодавцем і сьогодні ми маємо можливість зіграти матч в Броварах. Не звично, але цікаво. Більш компактний зал, сподіваємося, що Лігу Чемпіонів гратимемо за підтримки повних трибун, що важливо для будь-якої команди. Насамперед ми граємо для глядача і сподіваємося на взаєморозуміння з, завжди привітним, вболівальником з Броварів ".
Олімпій Покатов, президент ГК "МОТОР": "Хочемо, дуже хочемо, щоб наша команда відчула арену в Броварах як свою домашню. Це дуже важливо і тому сьогодні ми тут. Гра проти "Авіатора" - це своєрідна репетиція перед стартом Ліги Чемпіонів і перш все, в організаційному плані. Тут ми побачили, що досвід набутий раніше дуже нам допомагає і вже до 19-го вересня команда "Мотор" , що займається організацією ігор, готова на 100% .."

На матч проти столичного "Авіатора" зібралося десь біля 100 чоловік, аде, навіть, ця нечисельна підтримка зуміла підтримати свої улюблені команди. Загалом гра пройшла в бойовому настрої і закінчилась перемогою ГК "Мотор" з рахунком 42:21. 

Тож перша офіційна перемога "Мотору" на броварській новій домашній арені і великі надії на матч проти македонського "Металургу", який відбудеться 19-го вересня в ТЦ "Термінал" о 18:30.