WTF?
     
У Бобрику вшанували Героїв Небесної Сотні

  У День Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, в Бобрику мешканці Броварщини згадували подвиг учасників Революції Гідності та вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

  Про це повідомляє Броварська районна державна адміністрація.

  У заході взяли участь голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова райради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся, депутати районної ради, голови сільських рад, посадовці, активісти. Долучилися і учні Бобрицької загальноосвітньої школи.

  "За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ", - сказав голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко.

  Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час Революції Гідності та поклали квіти біля пам’ятного знаку Героям Небесної Соні. Настоятель Свято-Вознесенського храму отець Генадій провів молебень за загиблими на Майдані. Закінчився захід виконанням Державного Гімну України.

  "На Майдані Незалежності була пролита  кров борців за справедливість, за честь, за гідність тож українське суспільство не повинно допустити помилок попередньої влади. В свою чергу нинішня влада завжди повинна дослуховуватись до думки своїх громадян", - додав пан Гришко.

Фото: Броварська районна державна адміністрація