Чемпіонат Броварів з футзалу. Інтрига щодо переможця турніру переноситься на останній тур. ФК "Юніон" має шанс піднятись на шосте місце.

Четвертий місяць поспіль у Броварах триває Відкритий чемпіонат міста з футзалу. На сьогодні минуло вже чотирнадцять турів вищої ліги та дванадцять ‒ першої. Минулої неділі, 19 лютого, двадцять чотири команди традиційно змагалися на майданчиках БВУФК і СК «Світлотехнік». Нагадаємо, що перші ігри в рамках цьогорічного сезону пройшли у листопаді минулого року.

Розподіл місць у вищій лізі після чотирнадцятого туру залишився майже незмінним. До першої трійки як і раніше входять три команди: «Атлетик», «Беркут» і «Асканія-Флора». Цікаво, що лідер ФК «Атлетик» виборов перемогу в аутсайдера турнірної таблиці з різницею в один гол.

Перемінилися місцями ФК «Барс» і ФК «Фаворит». Після чотирнадцятого туру «Барс» ділить з «Вега-спорт» шостий та сьомий щабель турнірної таблиці. Хоча у перемогу у матчі між цими командами виборов саме ФК «Вега-спорт».

У дванадцятому турі трійка лідерів першої ліги зазнала змін. ФК «Транзит» опустився з першого щабля на третє. Така ціна матчу між "Транзитом" та "Авалоном», який закінчився розгромом та перемогою останніх з рахунком 0:6. Місце лідера тепер посідає ФК «Металург» (27 очок). Варто зазначити, що такий розподіл місць у трійці ще не остаточний, адже команди один від одного відділяє лише один бал. Їх наздоганяють «Тайгер» і «Асканія-Флора» ‒ у їхньому активі по 24 бали. Саме перемога останньої над «Легендою» дає змогу команді поборотися за місце на п’єдесталі.

Чергову перемогу вибороли хлопці з ФК «Юніон». Гра з аутсайдером першої ліги ‒ ФК «Поліпласт» ‒ не додала «юніонівцям» клопотів. Відкрили рахунок вони вже на другій хвилині гри. На цей гол «Поліпласт» гідно відповів. Та за першу 20-хвилинку «Юніон» забив ще три м’ячі «Поліпласту». Той ще кілька разів атакував ворота суперника, і один раз успішно. Завершальні два голи «юніонівці» забили на останній та передостанній хвилинах. Зрештою, гра закінчилася з фінальним рахунком 6:2 на користь «Юніону».