WTF?
     
У Броварах відбулися планові навчання служб цивільного захисту

Зранку 17 лютого у Броварах пройшли планові навчання служб цивільного захисту. Про це йдеться на офіційному порталі Броварської міськради.

Наказ про проведення навчань віддав начальник цивільного захисту міста, мер Броварів Ігор Сапожко,  були проведені планові навчання.

До навчань залучили службу оповіщення і зв'язку, служба охорони громадського порядку, протипожежну спеціалізовану службу, медиків, службу транспортного забезпечення, інженерну службу, спеціалізовану службу торгівлі, харчування та матеріального забезпечення і комунально-технічну службу.

За ввідною інформацією навчань, що надійшла  до диспетчера 21-ДПРЧ м. Бровари, зафіксовано умовний вибух газу у квартирі на 9 поверсі житлового будинку по вул. Грушевського, 15А. На місце умовної надзвичайної ситуації були направлені служби цивільного захисту міста для ліквідації ії наслідків.

 

 

Підсумують результати планових навчань на черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету БМР.

Фото: Броварська міська рада