WTF?
     
Відбулась друга спільна нарада щодо фінансування броварських лікарень
   14 лютого відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні. Про це йдеться на офіційному порталі Броварської райдержадміністрації.
  На нараді були присутні голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, мер Броварів І.В.Сапожко, голова районної ради С.М. Гришко, заступник міського голови Л.М.Виноградова, заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, заступник головного лікаря БЦРЛ Г.І.Павлін, депутат Київської облради О.Є.Кищук, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту молоді Броварської райради В. Є. Шульга, депутати Броварської райради. 
    На нараді було прийнято рішення щодо першочергового фінансування капітального ремонту приміщення стаціонару дитячої лікарні, заміни парових котлів і розробки проектно-кошторисної документації для виконання робіт в хірургічному, протитуберкульозному, терапевтичному, інфекційному відділеннях Центральній районній лікарні.
  Нагадаємо, на 25 сесії  міськради депутати виділили на капітальний ремонт парових котлів в котельні БЦРЛ планують витратити 1100000 грн. Ремонт другого поверху дитячої лікарні по вул. Ярослава Мудрого обійдеться у 1490000 грн.