WTF?
     
На розі вул. Симоненка-Чорновола почали вирубку дерев під забудову (ВІДЕО)

Зранку 16 лютого на розі вулиць Симоненка та Чорновола спецтехніка почала рубати дерева у зеленій зоні. Про це у Facebook писали броварчани. Насадження спилювали повністю, залишаючи лише пеньки.

На цій ділянці компанія-забудовник «Альянс-Новобуд» має намір звести багатоповерхівки. Працівники, які викорчовують дерева, кажуть, що роблять усе легально. А за дозвільними документами радять звертатися у міську адміністрацію.

Вирубку дерев схвалили народні обранці Броварів на 24 сесії міської ради, яка відбулася 19 січня. Тоді 22 депутати визнали справедливими громадські слухання щодо забудови земельної ділянки. 472 людей підтримали Меморандум із забудовником. Після слухань місцеві мешканці казали, що більшість складали люди похилого віку, яким заплатили за те, аби вони віддали свої голоси за новобудову замість зеленої зони.

Депутат Андрій Саук у соцмережах закликав містян приєднуватися до активістів і захищати зелені насадження. Десятки броварчан (переважно мешканці прилеглих вулиць) прийшли до зеленої зони, аби відстояти багаторічні сосни. Обурені активісти вимагали від робітників пояснень. Згодом до них приєднався представник забудовника з дозвільними документами. Однак броварчани хотіли знати, чи повернуть зелену зону на цій ділянці. Відповідь на це питання вони так і не почули.

Документи, надані забудовником, перевірила поліція, яка прибула на виклик. Порушень вони не знайшли. Активісти, нічого не досягнувши, розійшлися. А працівники продовжили знищувати дерева під наглядом охорони та поліції. Після обіду зрубані сосни почали вивозити.

Тим часом у соцмережах броварчани виражали своє обурення та незадоволення цією ситуацією. Деякі закликають до рішучих дій, а дехто впевнений, змінити щось вже не вдасться.

Як надалі буде складатися ситуація, слідкуватимуть журналісти «AtBrovary».

Відео: Александр КоржNew Brovary