WTF?
     
Шрек і Фіона, Красуня та Чудовисько, Роксолана та Сулейман – чия історія кохання найромантичніша. День кохання в Броварах.

День святого Валентина, що традиційно усі закохані святкують 14 лютого – найромантичніше і наймиліше свято для всіх. У цей чудовий день люди занурюються в атмосферу теплих почуттів, ніжних слів і трепетних обіймів. Це ідеальний час для зізнань у коханні. І щоразу напередодні дня закоханих виникає питання, як провести цей день, та що подарувати коханій людині.

Цього року влада не стала осторонь свята та вирішила влаштувати жителям Броварів і навколишніх сіл незабутній День святого Валентина. До святкування ГО «Броварська мистецька агенція» за підтримки МГО «Спільними зусиллями» та мера Броварів Ігоря Сапожка підготувала конкурс для молодих пар «На крилах вічної любові». Святкове шоу відбулося ввечері 14 лютого у МКЦ «Прометей».

Любов у цей вечір була всюди: між закоханими, які прийшли гарно провести святковий вечір, у повітрі. А що може краще розпочати вечір Дня святого Валентина як не найвідоміша історія кохання Ромео і Джульєтти. Фрагмент розповіді про двох юних закоханий, чия любов була приречена на нещастя, мала налаштувати глядачів на романтичний лад.

Після того на сцену піднялися ведучі святкового шоу актор Дмитро Красний та телеведуча Марія Петрик. І, зрештою, розпочався сам конкурс. Шість пар перевтілилися в образи різних літературних, історичних, міфічних персонажів, чия історія кохання здавалася їм найчуттєвішою. Кожен як міг зізнавався у коханні своїй половинці. Одні танцювали, другі — співали, а деякі — читали проникливі монологи. Допомагали закоханим у створенні незабутнього шоу молоді вихованці творчих колективів.

Насамперед глядачі перенеслися у замок серед темного лісу, де страшне Чудовисько, закохавшись в красуню Белль, намагалося розвіяти чари старої відьми. Героїв цієї старовинної казки втілили Анна Стельмах і Юрій Гуренко. Разом із учасниками театру танцю «Міхвар» вони показали витончений хореографічний номер. Зрештою, красуня підкорилася своїм почуттям і врятувала Чудовисько від злих чарів.

Одразу після цього гості мали змогу насолодитися іншою вигаданою історією. Анна Мельник та Ярослав Скрипка на кілька хвилин стали героями повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». Молода українська дівчина Оксана та коваль Вакула в піснях намагалися розповісти про своє кохання. Тільки одне відрізняло цю історію від написаного Гоголем. Шукав Вакула не червоні черевички цариці, а туфлі на високих підборах.

З часів української минувшини до п’ятдесятих років XX століття. Наступним на сцену піднявся гурт стиляг і найвідоміші його представники Мелс і Поліна. Нікіта Нємцов і його кохана Іванна Петракій переповіли сюжет фільму «Стиляги». Вони танцювали свінг, слухали заборонену тоді музику та щиро любили. Однак не всі глядачі змогли розгледіти трагедію у виступі Іванни та Нікіти. Діти в залі ніяк не могли зрозуміти, чому за яскраве вбрання та джаз тодішня молодь змушена була терпіти гоніння.

Та наступний виступ малюкам сподобався особливо, адже на сцену піднялися Шрек і Фіона у виконанні Анастасії Мацібори та Олександра Брусенка. Запальна, ніжна і водночас казкова хореографія пари та їхніх творчих помічників вразила не лише глядачів, а й журі: директора басейну «Купава» Сергія Бреуса, комерційного директора комплексу «У лісі» Ірину Москальчук, голову ГО «Спільними зусиллями» Ярослава Добровського, арт-директора театру «Тисячоліття» Ірину Шаповалову, екс-очільницю відділу культури Наталію Багмут.

Глибокі монологи Ірини Лещик і Антона Кушки у викликали сльози у глядачів. Пара разом зі своїми помічниками з театру-студії «Едельвейс» розповіла історію кохання, що трапилася на сторінках легенди Василя Симоненка «Русалка». Коханню русалки до солдата судилося жити вічно в шумі тополі та дзвоні бронзи. Неймовірно ніжна розповідь про любов літературних персонажів розчулила молоді серця.

Остання пара закоханих була відома всім. На сцену вийшли Роксолана та султан Сулейман. Як українок поневолювали яничари та як молода дівчина Настя Лісовська стала дружиною султана, розповіли Анна Бордюг і Андрій Сизоненко. Хореографічний номер у виконанні пари та вихованців колективу «Оксамит» став чудовим завершенням першого етапу конкурсу.

Після своєрідних «візитівок» на пари учасників чекав інтелектуальний конкурс. Ведучі задавили закоханим різні життєві ситуації, а ті мали сказати, як вчинили би. Питання були зовсім нескладними, а, навпаки, потішними. Наприклад, якби твій хлопець збирався на футбол, а ти планувала в цей вечір романтичне побачення, що б ви зробили. Або ж яку пару ви вважаєте своїми кумирами. Анджеліну Джолі та Бреда Пітта називати не можна було, адже вони розійшлися.

Поки члени журі радилися в таємній кімнаті, своїми виступами глядачів тішили маленькі виконавці. Група «Bright child», лауреат міжнародних конкурсів співачка Євгенія Дубцова, гітаристка Катерина Салон і саксофоніст Назар Кучинський представили популярні мелодії не гірше за оригінальних виконавців.

Кілька хвилин напруженого очікування і судді нарешті оголосили імена переможців. Романтичну вечерю у ресторанному комплексі «Петровський бровар» виграли Шрек і Фіона — Олександр Брусенко та Анастасія Мацібора. Та ніхто цього святкового вечора не зостався без подарунків. А всі пари здобули перемогу в спеціальній номінації.

Організатори сподіваються, що цей День святого Валентина став для броварчан днем, який вони ніколи не забудуть. Це свято мало нагадати людям, що кохання є і воно завжди поруч з нами. Кохайте та будьте коханими, адже любов — це прекрасне почуття, яким варто ділитись з близькими.