WTF?
     
У Броварах пройшов чемпіонат Київської області з легкої атлетики

Київський регіональний центр «Інваспорт» відкрив сезон обласних спортивних заходів чемпіонатом Київської області з легкої атлетики та ІІ етапом Спартакіади «Повір у себе», присвяченої пам‘яті Василя Ліщинського. Змагання пройшли на початку лютого в легкоатлетичному манежі Броварів.

Серед почесних гостей були заступник начальника Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Роман Полозук, начальник відділу молоді та спорту Броварів Дмитро Рожков, срібна призерка літніх Паралімпійських ігор-2016 у Бразилії Єзловецька Наталія, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Марія Вінниченко. Марія Вінниченко повідомилв учасникам змагань результати виступів спортсменів регіонального центру на Паралімпійських іграх у Бразилії. Роман Полозук привітав спортсменів і тренерів зі спортивним святом, побажав усім присутнім міцного здоров’я, віри у себе та перемоги сильнішим.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Василя Ліщинського, ЗМСУ з легкої атлетики, учасника п’яти літніх Паралімпійських ігор, першого в історії України спортсмена-паралімпійця, який виборов першу золоту медаль на перших для України Паралімпійських іграх в Атланті. Згодом, після підняття прапору, розпочалися змагання з бігу, стрибків в довжину та штовхання ядра.

У змаганнях взяли участь 81 спортсмен-інвалід з 4-х нозологій. Переможці серед дітей 2002-2006 р.н. візьмуть участь у фіналі Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики у Миколаєві. Спортсмени 2001 р.н. і старші – у чемпіонатах та Кубках України з легкої атлетики.

Фото: КОДА