WTF?
     
У Броварах відкрито новий храм

 13 вересня у нашому місті, у парку Тараса Шевченка, який знаходиться на Розвилці, відкрився Храм Святителя Тарасія Константинопольського (патріарх з 784 року, який шанується Православною і Католицькою церквами - прим. автора). На відкриття з'їхались перші особи Броварів і сановники.

 Захід було призначено на дев'яту годину ранку, проте віряни почали сходитись набагато раніше. Отець Міхаїл одразу попередив парафіян, що свічки можна буде запалювати лише тоді, коли храм буде освячено. Людей було дуже багато, зважаючи на те, що храм доволі невеликий. Той хто не потрапив у середину, молився на вулиці. Вірян не лякав ані холод, ані дощ, який зривався. Людей ставало дедалі більше.

 Після обходу молящеся (коли священнослужителі обходять храм з кадилом, хрестом та іконами), службу продовжив Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

 Після служби нам вдалось поспілкуватись з Настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Михаїлом (Лесюком).

- Як будуть проводитись служби?

- Кожного вівторка та четверга - акафісти, у вихідні та у свята відбуватимуться літургії. Служби розпочинатимуться о дев'ятій. 

- Як працюватиме храм в інші дні?

- Він буде відкритий для парафіян, кожен зможе прийти помолитися, запалити свічку, поспілкуватися зі священиком. Ось, до речі, й він сам - отець Андрій. Тобто, храм буде функціонувати як слід.

 Через велику кількість посадовців, освячення храму дещо скидалось на світський захід. Але не зважаючи не це, відкриття нового храму стало тихим святом, яке відчував кожний вірянин. Святом, яке проникає в людину з молитвою, з хоровим співом, із запахом запалених свічок.