Після 11 туру чемпіонату міста з футзалу «Авалон» виходить на 3 місце першої ліги. За ФК "Юніон" - 8 місце

Двадцять чотири футбольні команди продовжують боротьбу за першість Відкритого чемпіонату міста з футзалу. Так, минулої неділі, 12 лютого, команди традиційно змагалися на майданчиках БВУФК і СК «Світлотехнік». Нагадаємо, що цьогорічний сезон турніру Броварів з футзалу стартував у листопаді минулого року. На сьогодні минуло вже 13 турів у вищій лізі та 11 у першій.

Майже недосяжним для інших команд за сумарною кількістю балів залишається ФК «Атлетик», який цього разу зіграв внічию з «Беркутом». У турнірній таблиці команди відділяють шість балів.

Перемінилися місцями в турнірній таблиці вищої ліги команди-учасники «Барс» і «Фаворит». Тепер ФК «Барс», який виграв у «Легіонера» з рахунком 3:2, посідає п’яте місце. Нічийний рахунок у грі проти «Беркуту-2» опустив «Фаворит» на одну позначку.

В трійку лідерів першої ліги стрімко ввійшов ФК «Авалон». Зазначимо, ще минулого тижня він посідав шосте місце. Такі зміни в таблиці спричинили поразки ФК «Тайгер» і ФК «Легенда», які після десятого туру ділили третє та четверте місця. ФК «Асканія-Флора» також опустився на один щабель в турнірній таблиці.

Одразу на дві позиції піднялися гравці «СМ-25». З передостаннього на одинадцяте місце команду вивела перемога над ФК «Поліпласт». Тепер останнє та передостаннє місця ділять між собою «Енергія» і «Поліпласт».

ФК «Юніон» поволі повертає попередні позиції в турнірній таблиці першої ліги, які втратив через поразку у матчі проти команди Семиполок. В одинадцятому турі «юніонівці» зустрічалися з гравцями «Легенди». За перший тайм вони двічі впритул наближалися до гола, однак влучали в стійку воріт. Відкрив рахунок «Юніон» на 19 хвилині гри. У другому таймі «Легенда» забила два голи. Однак разом із фінальним сигналом арбітра «юніонівці» забили третій вирішальний м’яч. Зрештою, матч закінчився з рахунком 3:2 на користь ФК «Юніон».