WTF?
     
Ольга Фреймут і Дмитро Борисов змінили сімейне кафе у Требухові на вірменський ресторан (ВІДЕО)

Ольга Фреймут і Дмитро Борисов реабілітували заклад харчування «Трійця» у Требухові. Новий сезон телешоу "На ножах" стартував 7 лютого в ефірі телеканалу "1+1".

На ножах – реаліті-шоу телеканалу "1+1", в якому занедбаний ресторан перетворюється за улюблене місце відвідувачів. Ведуча Ольга Фреймут разом із професіоналами ресторанного бізнесу, зокрема ресторатором Дмитром Борисовим, допомагає закладам виправити не лише помилки на кухні, а й вирішити проблеми всередині колективу.

Ресторан "Трійця" був втіленням мрії усього життя його власника Мушега. За роки заклад став придорожнім сімейним кафе, де працювала родина чоловіка. Ведучі одразу помітили занедбану кухню та непривітне ставлення Мушега до свого персоналу. За 4 дні команда професіоналів перетворили кафе на вірменський ресторан "Нур", як мріяла дочка власника Сусанна.

Чи стане оновлений ресторан популярним місцем відпочинку та чи змінилося ставлення власника закладу до підлеглих, покажуть у фінальному випуску програми.

Нагадаємо, що Ольга Фреймут знялася в епізодічній ролі в російському комедійному серіалі «Готель Елеон», де зіграла саму себе.