WTF?
     
На 25 сесії міської ради депуати ухвалили 39 рішень, серед яких і програма розвитку міста на 2017 рік

 У четвер, 9 лютого, відбулася 25 чергова сесія Броварської міської ради. На розгляд депутатів було винесено майже 40 питань.

  Після розгляду та обговорення на постійних комісіях депутати ухвалили 39 рішень.

  Одним із рішень народні обранці затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари на 2017 рік. Документ визначає пріорітети розвитку Броварів. Так, у галузі освіти передбачено будівництво загальноосвітньої школи на 2600 місць. У галузі охорони здоров'я планується відкриття трьох амбулаторій сімейної медицини і діагностичного центру на базі амбулаторії №6.

 Майже одноголосно депутати підтримали підключення до порталу «Відкритий бюджет». Відтепер раз на квартал органи міської ради завантажуватимуть бюджетні файли на портал і публікуватимуть візуалізацію бюджету на власному сайті. Користування «Відкритим бюджетом» до кінця 2017 року буде безкоштовним. 

  Не підтримали депутати виділення коштів із місцевого бюджету на підтримку ГО «Дзвони Чорнобиля», очільником якого є колишній депутат Броварської міської ради Авксентій Гранат. Питання розглядали у рамках проекту рішення про зміни до міської програми «З турботою про кожного» на 2015-2017 роки». Додаток до документу передбачав виділення 95 тисяч гривень на допомогу громадській організації.

  Управлінню житлово-комунального господарства виділили 200 тисяч гривень на програму «Регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Бровари на 2012-2017 роки». Відповідний проект рішення затвердили у повному обсязі. Кошти підуть на відловлювання, транспортування, стерилізацію, вакцинацію і післяопераційне утримання безпритульних тварин, яких нині у місті налічується майже 2000.

Фото: Броварська міська рада