WTF?
     
Стало відомо, скільки коштує харчування дітей у школах Броварів

  Виконком Броварів затвердив витрати на харчування школярів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

  Про це повідомляє видання "Трибуна-Бровари".

  Одноразове харчування учнів 1-4 класів обходитиметься бюджету Броварів у 17 грн 13 коп.

  Діти, які відвідують групи продовженого дня, будуть забезпечені додатковими обідами. Для вихованців 1-4 класів загальноосвітніх шкіл норма складає 18 грн 23 коп., для учнів 1-4 класів гімназії ім. С. Олійника - 23 грн 76 коп. відповідно.

  За кошти бюджету безкоштовно харчуватимуться діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, учні з прийомних сімей і будинків сімейного типу, діти з малозабезпечених сімей, діти працівників органів МВС і Міноборони, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти з багатодітних родин, діти, батьки яких беруть або брали участь в АТО. Під час літнього відпочинку витрати на харчування дитини з цих груп населення складатиме 84 грн 80 коп. на день.

 Не платитимуть за харчування малюків у дитячих садочках батьки чи особи, що їх заміняють, у сім’ях, де сукупний дохід за попередній квартал не перевищє рівня прожиткового мінімуму. До цієї групи потрапили також хворі на туберкульоз учні санаторних садочків і діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку у спеціальних дошкільних навчальних закладах чи групах.

 Також, згідно з рішенням виконкому, перебування дітей у ясельній і садовій групах комунальних дошкільних навчальних закладах міста складатиме 60% від вартості харчування на день, для санаторних груп різних профілів - 40%. Для батьків, у яких троє і більше дітей віком до 18 років, вдвічі зменшується розмір плати.