WTF?
     
Перестрілку в Княжичах розпочав співробітник поліції охорони - Луценко (ВІДЕО)

  Під час перестрілки у Княжичах першим вогонь відкрив співробітник поліції охорони. Таку заяву зробив генпрокурор України Юрій Луценко.

   Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

  Відео з нагрудних камер правоохоронців попередньо свідчить про те, що стрілянину почав співробітник ДСО, перебуваючи за парканом.

  Тим часом свідок трагедії, водій поліції охорони Валентин впевнений, що першим стріляв КОРДівець.

  Також Луценко додав, винуватцями трагедії є керівники спецоперації, які знали, що двох розвідників затримали працівники ДСО. Начальнику карного розшуку Києва, якого минулого тижня звільнили, було відомо, що розвідників схопили невідомі, яких ідентифікували як бандитів.

  Результати внутрішнього розслідування поліції свідчать про інше. Один зі звільнених правоохоронців доповідав, що хотів пройти повз авто з захопленими розвідниками, але не встиг, бо приїхав КОРД і почалася перестрілка.

  Нагадаємо, вночі 4 грудня під час затримання банди грабіжників загинули 5 поліцейських. За результатами службової перевірки з лав Нацполіції звільнили 7 правоохоронців.

  Рідні та близьких загиблих правоохоронців цими днями звертаються до Адміністрації Президента та Генеральної прокуратури України. Мати загиблого Євгена Куртєва у Facebook виразила своє обурення останніми заявами Юрія Луценка у справі трагедії в Княжичах.

Пов'язані публікації: