WTF?
     
Броварчани з боєм захистили місцеву наливайку від комунальників

  У Броварах на вул. Мельника довгий час працює місцева наливайка, в якій підпільно торгують алкоголем невідомого походження. Власника неодноразово попереджали, надавали приписи, проводили з ними роз’яснювальну роботу. Однак підприємець жодним чином не відреагував і не узаконив свою діяльність. То ж 26 січня представники спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста почали демонтувати наливайку.

  Неодноразово нарікали на сміття та шумні посиденьки пияк мешканці прилеглих будинків. Зверталися броварчани і до поліції.

  На виклик власника будівлі та представників спецвідділу на місце події приїхали одразу два поліцейських автомобілі. Правопорушень поліціянти не помітили.

  Власник наливайки з боєм захищав своє майно. Його дружина, озброївшись газовим балончиком, допомагала своєму чоловікові відстоювати місцеву наливайку. Коли працівники спецвідділу завантажили споруду на автомобіль, конфлікт ледь не переріс у бійку.

  Зрештою, власник і комунальники домовилися відтермінувати демонтаж. Чоловік попросив час, аби прибрати з будівлі всі речі. Також він наголосив, що подаватиме до суду за втручання у його приватну власність.

За матеріалами видання "Громадський ревізор"