WTF?
     
Юна броварчанка встановила світовий рекорд з п’ятиборства у приміщенні (ВІДЕО)

Запоріжжя – щасливе місто для багатоборки з Броварів Аліни Шух. Рік тому на командному чемпіонаті України вона тут встановила юніорський рекорд України, а зараз вже – світовий рекорд для цієї вікової групи!

Аліна провела змагання з п’ятиборства просто чудово. В трьох з п’яти дисциплін встановила особисті рекорди. Її беззаперечна перевага над суперницями ще перед останнім видом – бігом на 800 метрів – зняла усі питання щодо переможниці змагань. Але 17-річна атлетка, яка має в своїй колекції вже бронзу юнацького чемпіонату світу та золото юнацького чемпіонату Європи, поставила перед собою у цьому зимовому сезоні за мету пробитися на свій перший в кар’єрі великий дорослий міжнародний старт – чемпіонат Європи у приміщенні. Для того, щоб 3-5 березня позмагатися у Белграді (Сербія), багатоборцям потрібно показати у зимовому сезоні результат з ТОП-8 європейського листа. І Аліні Шух наразі це вдалося. 4550 очок, які вона набрала у сумі, це найкращий результат сезону у світі (серед дорослих!). А ще – новий світовий рекорд серед юніорів!

Наразі Аліна Шух очолює світовий топ-лист сезону і має чудові шанси потрапити на чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград).

«Дуже хотіла б потрапити на чемпіонат Європи, це дійсно дуже важливо для мене, - каже новоспечена рекордсменка. - Мені досить складно виступати на змаганнях за кордоном, на мене тисне атмосфера: неначе всі дорослі, а я одна маленька. Хоча це не так, я виступаю на одному рівні з усіма. Тому чим більше змагань за кордоном, тим краще. Це величезний досвід, і мені це дійсно дуже потрібно».

ФЛАУ