WTF?
     
Шалений заряд адреналіну та незабутніх емоцій на “Термінал Екстрім Фесті”. Продовження

Що для Вас означає екстрим? Коли в останній раз Ви отримували добрячу порцію адреналіну? Не можете відповісти на ці нескладні запитання? У такому разі Ви, мабуть, пропустили “Термінал Екстрім Фест”, який відбувся 5 вересня у нашому місті. Раніше ми вже повідомляли про проведений захід.

  Того дня на паркувальному майданчику ТРЦ "Термінал" зібралось більше двох сотень людей, аби споглянути та особисто взяти участь у різних екстремальних видах спорту – починаючи від футбольного фристайлу і закінчуючи новим для українців футнетом. Кожен гість фестивалю мав змогу не тільки побачити показові виступи спортсменів-екстремалів, а й позмагатися за цікаві призи чи спробувати себе в чомусь новому, відвідавши майстер-класи від професіоналів. Так всі охочі безкоштовно навчались плетінню екстремального браслету, аквагриму, розпису гіпсових скульптур фарбами, створенню іграшкової сови. Найбільше до нових знань тягнулися діти, а разом із ними – і батьки. Своє вміння продемонстрував і майстер футбольного фристайлу. Гостей розважав величезний білий ведмідь, який разом із гялдачами танцював, стрибав і розважався.

Конкурс дитячого малюнку

  Усі маленькі гості фестивалю з неабияким задоволенням зображали на асфальті все, що раніше могли уявити лише в найсміливіших мріях. Одні малювали автомобілі майбутнього; другі – місця, в яких хотілося б побувати; треті – тварин, що водяться в лісах далеких країн. Батьки не могли натішитись – їхні діти не псували шпалери вдома, а розмальовували асфальт. Та ще й призи за це отримували: смачнющі льодяники, м’які іграшки, корисні соки та шоколадні батончики.

Спортивне орієнтування

  Якщо Вам здається, що спортивне орієнтування – не екстремальний вид спорту, то Ви стовідсотково помиляєтесь. Це лише на перший погляд дріб'язкова справа. А якщо Ви заблукали в лісі? Орієнтуватись на місцевості за допомогою карти та компаса, мабуть, ще не доводилося нікому з гостей фестивалю. Що ж, все буває в перше. На старті учасники отримували карту з нанесеними на неї «контрольними пунктами», кількість яких, а також послідовність проходження вже були відмічені. Переможець на дистанції визначався за найкращим часом проходження всіх пунктів. Учасники поділялись на категорії відповідно віку. Наприкінці змагання кожна група отримала свого переможця.

Футнет  

  Для початку давайте розберемося, що ж таке футнет, і з чим його їдять. Футнет – це гра футбольним м'ячем через тенісну сітку на майданчику, який схожий розмірами з волейбольним. Такий собі симбіоз трьох видів спорту. До того як проводити змагання серед початківців, майстер-клас дали спортсмени, для яких ця гра є звичною справою. Вже потім за призи боролися й аматори. Деякі хлопчики зацікавилися і вирішили й надалі цим займатися. Команди-переможці, звичайно ж, отримали свої заслужені призи.

Стрибки на олімпійському батуті

  Справжній екстрим вдалося відчути тим, хто наважився спробувати себе в стрибках на олімпійському батуті. Хлопці, які вже не один рік цим займаються, продемонстрували свої навички та вміння усім охочим. Словниковий запас гостей свята поповнився новими словами: сальто, кульбіти, стрибки-«покачування». Аби не втрапити в халепу, хлопці-тренери слідкували за дітьми, а дорослим давали корисні поради. Після цього відбулося змагання у трьох категоріях: jumping woman, jumping man, jumping kid.

Армреслінг

 Армреслінг став єдиним видом спорту, в якому в основному змагалися дорослі чоловіки. Звичайно, маленькі хлопчаки також випробовували свої сили, але до фінального змагання були допущені лише дорослі. Виграш також був для справжніх чоловіків: окрім звичного набору призів, переможцю дістався ящик пива.

Вуличний футбол

 Футболісти-початківці відразу зайняли поле для вуличного футболу. Гравці деяких команд вже давно знали один одного, а інших – лише познайомилися. Команди ганяли м’яч по полю, не скаржачись ні на погоду, ні на втому, ні на спрагу.

Ролер фристайл

  Організатори "Екстрім Фесту" не змогли оминути й показових виступів ролерів. Уже традиційно вони є невід’ємною частиною всіх спортивних фестивалів і свят. Крім показових виступів, професіонали дали також безкоштовні експрес-уроки. За якихось півгодини навіть ті, які вперше побачили ролики, змогли взяти участь у змаганнях. Разом із чотирма хлопчиками на роликах навколо території фестивалю проїхала маленька дівчинка. Хоча вона й прийшла останньою, свої чесно заслужені подарунки все ж отримала.

  Лицарські поєдинки

  Гості фестивалю мали змогу зануритися в світ Середньовіччя завдяки лицарським поєдинкам, в яких брали участь усі охочі. Діти, навіть без попередніх навичок, в обладунках змагалися іграшковим спорядженням: мечами, булавами, списами.

Лотерея

  Серед своїх покупців ТРЦ "Термінал" розіграв купу всіляких призів. Щоб взяти участь у лотереї, потрібно було лише скупитись на 300 гривень з 15-го серпня по 5-те вересня включно в однойменному торгово-розважальному центрі. Так переможці лотереї виграли квитки до лазертагу «Гіперболоїд» і кінотеатру «Батерфляй», ляльку hand-made, футляр для вина, сертифікати в бутики «Oodji» та «Orange club», набір декоративного мила. Але найголовніші призи дісталися лише чотирьом гостям свята. Вони виграли дорогі, надпотужні сучасні велосипеди.

  “Термінал Екстрім Фест” став чудовим святом спорту в нашому місті. Можливо, діти, які на фестивалі вперше спробували себе в тому чи іншому виді спорту, подорослішавши стануть професійними спортсменами і самі влаштовуватимуть подібні заходи. А це означає, що наше місто чекають нові можливості та нові олімпійські надії.

(Відео на деяких пристроях може не відтворюватись. Для перегляду скористайтеся ПК)