WTF?
     
Діалог з перевізниками чи тролейбус до Києва: як вирішити проблему здорожчання тарифів на проїзд

  Підготувати вимоги містян до перевізників і провести тристоронню зустріч із підприємцями, владою і мешканцями міста ‒ так вирішили діяти присутні на вчорашньому обговоренні ймовірних рішень у відповідь на нові тарифи на проїзд. Зустріч із депутатом Броварської міської ради Олегом Берестовим відбулася ввечері 24 січня. Знайти шляхи вирішення або покращення ситуації зібралися журналісти та троє пересічних містян.

  Нагадаємо, з 21 січня проїзд на приміських маршрутах у Броварах здорожчав на 30%. Дорога від Броварів до Києва коштує 12 гривень. Вартість проїзду містом не змінилася.

  Тарифи на проїзд зростають в усій країні, а не лише у Київській області. У Житомирі проїзд містом в автобусі коштував 3 гривні, а нині зріс до 5. Подорожчання не уникнути, то ж потрібно з ним миритися і шукати компроміс з перевізниками.

  Чому ми маємо платити за новими тарифами?

  Причини здорожчання ‒ значне підвищення цін на паливно-мастильні матеріали та збільшення мінімальної заробітної плати. Як зазначив Олег Берестовий, який ініціював зустріч, частково ці пояснення є правдивими. Але наскільки вони відповідають реальності, можна буде стверджувати після того, як перевізники оприлюднять ціноутворювальні механізми.

  Комунальний транспорт ‒ панацея від усіх хвороб?

  Сьогодні у Броварах існує щонайменше п'ятеро перевізників, двоє з яких є депутатами міськради. І всі вони приватні. Комунального транспорту місто не має. Можливість його впровадження реальна, але матиме свої недоліки. «Створити ще одне комунальне підприємство не так вже й складно, але чи буде воно рентабельним», ‒ каже пан Берестовий. Утримання комунального транспорту вестиметься або з бюджету місту, або з гаманців депутатів і містян. Комунальний транспорт ще не дорівнює низьким тарифам.

  Цікавим є закордонний досвід. Так, у 2013 році Таллінн (столиця Естонії) став першим європейським містом, мешканці якого не платили за проїзд у громадському транспорті. Туристи користувалися проїзними для оплати поїздок, просто поповнюючи рахунок карти. А прибуток перевізники отримували від реклами у транспорті. На жаль, подібний проект для українських реалій є лише мрією.

  Тролейбус Київ-Бровари все ще актуальний?

  Перед кожними виборами кандидати у депутати обіцяють прокласти від столиці тролейбусне сполучення з Броварами. Сьогодні тролейбуси відходять у минуле. Як зазначив Олег Берестовий, нині існує безліч іншого сучасного транспорту. Львовом, наприклад, їздять електробуси; у Рівному з’явився гібридний дуобус, обладнаний одразу електро - і дизельним двигуном. Можна закупити нові багатогабаритні автобуси, які є на маршрутах №5 та №402 у Броварах.

  А що, як просто змінити перевізника?

  Загалом підписати угоди з новими перевізниками складно, але реально. Проте чи зміниться від цього щось? Тарифи підвищили не лише місцеві перевізники. Та й Бровари у цьому некомпетентні. Міжміськими перевезеннями опікується обласна влада. Проведенням тендерів на послуги перевезення пасажирів займається КМДА. Вплив Броварської міської ради у цьому питанні мінімальний.

  То що ж робити броварчанам?

  За словами Олега Берестового, останнім часом рентабельність перевізників знизилася. Це дозволяє пасажирам, як клієнтам, висувати свої вимоги до них. Попри все, перевізники досі отримують певний прибуток.

  Вимагати у перевізників золоті гори населення не може. Потрібно обирати: низькі тарифи або кращий сервіс. Розірвати договір із підприємцями не вдасться. Страйки, бунти та майдани навряд чи допоможуть. Реальним шляхом вирішення проблеми є розробка додатку до угоди між обласною адміністрацією і перевізниками, де будуть вказані ті послуги, які населення хоче отримувати (gps-трекер, планове оновлення рухомого транспорту, wi-fi в автобусах, електронний квиток, кондиціонери, прозора звітність тощо). Проблем у броварських маршрутках хоч греблю гати. Згадаємо хоча б щоденний ТО, після якого в автобусів відвалюються колеса.

  Подібна практика вже діє у Житомирі. Там реформи транспортної сфери охоплюють комунальні та приватні маршрути. Попри те, що ціни на проїзд зросли, перевізникам винесли певні умови, з якими вони не погодилися. Угоди розірвали і знайшли нових підприємців, яких пропонували владі.

  Вимагати від перевізника оновлення рухомого складу, чемних водіїв, прозорої фінансової звітності за старими цінами неможливо. Повернення до старих тарифів триватиме декілька років, після чого вони все ж зростуть, однак вже на 50%.

  Місцеві перевізники вважають економічно обґрунтованим тариф по місту у щонайменше 5 грн. Виконком Броварської міськради зняв з порядку денного питання про зміни до тарифу на внутрішньоміські перевезення.

  Розмова з перевізниками та круглий стіл

  ДемАльянс планує зустрітися з перевізниками та запропонувати їм провести круглий стіл, аби поспілкуватися трикутником влада-бізнес-місто. На зустріч запросять підприємців, активістів та представників обласної адміністрації. Підприємці мають висловити свою думку та обґрунтувати нові тарифи. До обласної адміністрації потрібно подати запит на оприлюднення копій договорів з перевізниками.

  Ідею Демократичного Альянсу поки підтримали деякі депутати з «Солідарності», зокрема Ірина Веремчук.

 Зрештою, було вирішено разом з броварчанами напрацювати пакет вимог до перевізників, який можна буде додати до угоди з обласною адміністрацією. Сьогодні мала надійти відповідь від перевізників, чи готові вони йти на контакт. За згоди підприємців зустріч відбудеться сьогодні ввечері. Також наприкінці цього або на початку наступного тижня має відбутися круглий стіл із броварчанами, представниками влади області та перевізниками, де сторони висловлять свої вимоги, аби досягти взаємної згоди. Наразі потрібно вирішити, що важливіше для броварчан: низькі ціни на проїзд чи якісний сервіс.