Чемпіонат міста з футзалу: лідери першої ліги продовжують перемагати

Після тижневої перерви футбольні команди міста вкотре зустрілися у рамках Відкритого чемпіонату Броварів з футзалу. 22 січня у приміщеннях БВУФК і СК «Світлотехнік» чотирнадцять команд продовжили боротьбу за першість чемпіонату. Нагадаємо, що перші зустрічі у рамках цьогорічного сезону турніру Броварів з футзалу пройшли у листопаді цього року.

Після 10 матчів турнірна таблиця вищої ліги залишилася без змін. Трійка лідерів ‒ «Атлетик», «Беркут», «Легіонер» ‒ цього разу вкотре підтвердили свої позиції. Так ФК «Беркут» переміг «Асканію-Флору» з рахунком 4:2. Це був своєрідний матч-реванш, адже у фінальному турі І кола чемпіонату «беркутівці» програли їм.

Взяли реванш у «Барсу» гравці ФК «ЮСКО». Однак для них ця перемогла нічого не вирішила. Спортсмени з «ЮСКО» все ще посідають останнє місце турнірної таблиці вищої ліги. Від ФК «Вега спорт» їх відділяє лише один бал.

Дві перемоги поспіль змістили ФК «Металург» з п’ятого на друге місце турнірної таблиці першої ліги. У восьмому турі команда зустрілася з «Авалоном». Боротьба між командами на майданчику не припинялася до фінального сигналу арбітра. Зрештою, «Металург» виборов перемогу з рахунком 2:1.

Трійку лідерів першої ліги замикають «Тайгер» і «Асканія-Флора-2», які станом на сьогодні мають у своєму активі по вісімнадцять очок.

Попри перемогу у восьмому турі, ФК «Юніон» все ще посідає сьоме місце турнірної таблиці. Цього разу хлопці грали проти «Альянсу». Спершу контролювали майданчик гравці «Альянсу», то ж рахунок відкрили саме вони. Однак згодом перевага перейшла до «юніонівців». На перерву спортсмени пішли з рахунком 3:2 на їхню користь. У другій 20-хвилинці повернути втрачені позиції гравці «Альянсу» не змогли ‒ одразу шість м’ячів від «Юніону» влучили в їхні ворота. Матч закінчився з рахунком 9:2 на користь ФК «Юніон». Одразу п’ять голів цього разу забив його гравець Мануйленко Дмитро.