WTF?
     
У Броварах презентували збірку фортепіанних ансамблів для малюків

  Нещодавно у концертній залі броварської дитячої музичної школи відбувся концерт-презентація збірки фортепіанних ансамблів для наймолодших «Казкове фортепіано», автором якої є викладач міської дитячої школи мистецтв Анастасія Комлікова. Про це повідомляє Броварський відділ культури на своїй офіційній сторінці у Facebook.

  «Казкове фортепіано» - авторська збірка фортепіанних ансамблів в 4 руки для дітей. У збірці представлені 12 п’єс у різних стилях: фольклорні мотиви, елементи старовинної музики, джаз, сучасна музика.

  Редакторами збірки виступили викладачі класу фортепіано Броварської районної школи мистецтв Григор’єва Г. і Якуніна О.. Ілюстрації до видання створила сучасна українська художниця Ірина Хауха. 

  Анастасія Комлікова працює в різних жанрах і стилях. Її творчий багаж складають твори для симфонічного оркестру, хореографічні сюїти, камерні та хорові твори, естрадні пісні. Особливе місце в творчості Анастасії займає музика для дітей. Спеціально до Євро-2012 пані Комлікова спільно з Фондом Вадима Писарєва і Донецькою філармонією написала балет у двох актах «Форвард».

Фото: відділ культури БМР