WTF?
     
До кінця січня мешканці населених пунктів Броварщини тимчасово залишаться без світла

  У зв'язку з плановими роботами можливе відключення електрики в кількох населених пунктах Броварщини.

  Графік планових відключень оприлюднено на офіційному сайті Київобленерго.

  У понеділок, 23 січня, відключатимуть світло у Броварах по вул. Кіровській, Завірюхіна, Симоненка, Майбороди, Нечуй-Левицького. Тимчасове припинення електропостачання пов'язане з розчисткою траси повітряної лінії та ремонтом елементів мережі. Цього дня з 08:00 до 17:00 не буде світла на вул. Турлова у Мокреці та на вул. Деснянській, Шевченка, Гагаріна у Пухівці.

  24 січня у зв'язку з розчисткою траси повітряної лінії тимчасово вимкнуть світло на вул. Ломоносова та Леніна у Богданівці. Світла не буде на вул. Гагаріна у Гоголеві. Через капітальний ремонт електромереж залишаться без електроенергії мешканці будинків на вул. Короленка, 56а, 54а, 54, 52, 56, вул. Богуна, Левандівській, Зеленій та Будівельників.

  25 січня проводитимуть розчистку траси повітряної лінії у Великій Димерці та Княжичах. У Броварах в цей день не буде світла на вул. Короленка 54а, 56, 52, 54, 56б та у магазині "Суола".

  Через ремонт роз'єднувача 26 січня вимкнуть електропостачання на базах відпочинку у Літках. Частково не буде світла у Красилівці та Великій Димерці. У Броварах цього дня відімкнуть електропостачання на вул. Благодатній.

  У суботу, 28 січня, світла не буде на деяких вулицях сіл Світильня та Гребельки, а 29 січня без електропостачання залишаться мешканці сіл Тарасівка, Жердова, Вільне.

  30 січня через розчистку траси повітряної лінії можливе тимчасове припинення електропостачання на вул. Деснянській, Шевченка та Гагаріна у Пухівці. Частково без світла залишаться мешканці Гоголева.

  31 січня відімкнуть електропостачання на вул. Коцюбинського та у пров. Пушкінському у Літках.