WTF?
     
Шалений заряд адреналіну та незабутніх емоцій на “Термінал Екстрім Фесті”

   Перша субота цієї осені стала святковою для всіх любителів екстриму. Відтепер 5 вересня по праву можна вважати днем адреналіну. Ні, це не народним депутатам стало замало вихідних днів, це на все місто прогримів "Термінал Екстрім Фест". Свято подарував нам ТРЦ «Термінал».

   Такої кількості екстремальних розваг наше місто, мабуть, ще не бачило: олімпійський батут, на якому всі бажаючи мали змогу випробувати свої сили та поборотися за призи; змагання з вуличного футболу та футнету; ролер фристайл; тест-драйв “JETROLL”; спортивне орієнтування з електронною системою зчитування результатів. Дітей безкоштовно навчали катанню на роликах, стрибкам на батуті, грі у футнет і вуличний футбол.

   Для гостей фесту організатори влаштували майстер-класи з розпису гіпсових скульптур фарбами, аквагриму, плетіння екстремального браслету, створення іграшкової сови.

   Позмагатися за цікаві призи від ТРЦ «Термінал» у спортивних і тематичних конкурсах мали змогу всі любителі адреналіну, не залежно від віку. Наймолодші глядачі свята брали участь у конкурсі дитячого малюнка на асфальті. Дорослі чоловіки випробовували свої сили в армреслінгу.

   Завершальним етапом фестивалю стала лотерея, в якій розіграли безліч призів, зокрема: квитки до лазертагу «Гіперболоїд», кінотеатру «Батерфляй», сертифікати в бутики «Oodji» та «Orange club», hand-made ляльку та підставку для вина. Але це лише дріб’язок порівняно з головними призами – чотирма надпотужними спортивними велосипедами. Неймовірно раділи ті, кому пощастило виграти ці байки.

   Музичний супровід забезпечив DJ Black. Лунали сучасні пісні українських і закордонних виконавців. То ж, окрім участі у спортивних розвагах, глядачі з неабияким задоволенням танцювали під відомі хіти.

   Гості свята залишились задоволеними. Наперекір погоді, всі отримали купу задоволення та свій заряд драйву. Такі заходи лише надихають на підкорення нових вершин. Нехай це стане хорошою традицією зустрічі осені в нашому з вами місті.

   Подробиці з “Термінал Екстрім Фесту” читайте пізніше на нашому сайті.