WTF?
     
У Броварах знову пролунали «Різдвяні дзвони» від колективу БДЮТ

  Напередодні Водохреща броварчани знову поринули у казкову різдвяну атмосферу. Педагоги та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Броварів подарували містянам святкове дійство «Різдвяні дзвони», яке стало традиційним для Броварів. Зі сцени МКЦ «Прометей» вихованці БДЮТ тішили глядачів своїми талантами і вітали усіх з Новим роком і Різдвом Христовим.

  Відкривала дива і дарувала маленькій Настусі та Михайлику незвичайні подорожі чарівна скриня, яка говорила голосом Заслуженого вчителя України Любові Шумовської. Глядачі разом із вихованцями БДЮТ у запальних піснях і танцях мандрували з сучасної України у стародавній Єгипет, з батьківського горища на бабусине подвір’я у селі. Так гості свята дізналися, як святкують Новий рік і Різдво у різних куточках світу. Цю ідею запропонувала культорганізатор броварського БДЮТ Дарʼя Олійник.

  Як і заведено на Різдво, перш ніж святкувати потрібно колядки та щедрівки заспівати. Народного колориту додали концерту традиційні різдвяні пісні у виконанні юних співців народного вокального ансамблю «Калинка» під керівництвом Любові Шумовської. Автентичні українські пісні виконали вихованці театру народної пісні «Словʼяночка», наставницею якого є професійна співачка Тетяна Мурзай. Молоді дівчата з гуртка сольного співу «Браво» потішили глядачів піснею «Україна колядує».

 Та не лише Україна славиться своїми піснями. Чарівна скриня перенесла глядачів до Ріо-де-Жанейро, де навіть взимку неможливо замерзнути. Ритмами бразильського карнавалу зачарували гостей діти з нещодавно створеного ансамблю естрадно-джазової пісні «Sun Rize», яким опікується педагог Володимир Пірожак.

  Пісні змінювалися танцями, а Михасик і його сестричка Настуся продовжували мандрувати світом. Зимові візерунки на сцені «Прометею» своїми рухами створили танцівники народного хореографічного ансамблю «Галатея». Ожили у танці герої повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». Коваля Вакулу і його кохану зіграли учні зразкового хореографічного ансамблю «Каприз». Дебютували у постановці і батьки вихованців БДЮТ.

  Презентував глядачам ірландський народний танець ансамбль «Броварчаночка». Згадали теплі весняні дні у бабусі в селі танцівники колективу «Феєрія Денс». А після цього Настуня та Михасик перемістилися до Франції, де насолодилися балетом «Лебідь» під музику, написану композитором Шарлем Камілем Сен-Сансом. На кілька хвилин зупинилися діти й біля берегу океану. Звідти ‒ до стародавнього Єгипту, де танцівниці колективу «Броварчаночка» виконували іранський танець живота. А запальні латиноамериканські ритми ча-ча-ча подарували вихованці ансамблю спортивно-бального танцю «Гармонія».

  Закінчилося святкове дійство вокально-хореографічним номером «Новий рік прийшов на Україну». По-справжньому атмосферну зимову композицію у виконанні зразкового театру народної пісні «Слов’яночка» довершив танець ансамблю «Каприз». Після цього на сцену «Прометею» піднялися усі вихованці БДЮТ, які взяли участь у концерті. Учні та їхні батьки дарували своїм творчим наставникам квіти та дякували за навчання.

  Привітала усіх броварчан зі святами керівник Будинку дитячої та юнацької творчості Броварів Валентина Павлученко. За її словами колектив БДЮТ хотів поділитися з глядачами тією невимушеною щирістю, яка є лише у дітей. На жаль, дорослі цю властивість втратили. Також пані Павлученко побажала ще не один раз зустрічатися на святі від вихованців і педагогів БДЮТ.

  Нагадаємо, що нещодавно колектив християнської церкви «Воскресіння» підготував для броварчан різдвяну виставу про народження Христа.