WTF?
     
Результати службової перевірки щодо перестрілки у Княжичах: з лав Нацполіції звільнили 7 правоохоронців (ВІДЕО)

  Департамент комунікації Національної поліції України оприлюднив результати службового розслідування щодо загибелі правоохоронців у Княжичах.

  З лав Національної поліції звільнили сімох офіцерів, які перебували на керівних та оперативних посадах. Дев'ятеро поліцейських понесли дисциплінарні стягнення.

  Зняли з посади керівника карного розшуку м. Києва, який відповідав за підготовку і проведення операції. Втратили роботу також керівники оперслужби столичного Главку поліції, які не забезпечили належного обміну інформацією між підрозділами.

 Позбавили посад низку керівників Шевченківського управління поліції. Усунули від роботи відповідального від управління поліції охорони, який на місці події невчасно проінформував про вчинення злочину. Звільнили також оперуповноваженого Департаменту карного розшуку Нацполіції за те, що він невчасно доповів керівництву інформацію про підготовку до вчинення злочину на території Княжич.

  У діях 9 поліцейських перевірка виявила порушення. До них застосувало  інші дисциплінарні стягнення. Очільника Київської поліції та керівника Шевченківського районного управління поліції м. Києва попередили про неповну посадову відповідність.

  Висновок службового розслідування направлено до Генеральної прокуратури України, яка має дати остаточну оцінку діям поліцейських.

  Нагадаємо, вночі 4 листопада під час затримання банди грабіжників загинули 5 поліцейських. За офіційною версією, під час спецоперації у сусідньому будинку спрацювала охоронна сигналізація. На місце прибув наряд держслужби охорони, який не знав про спецоперацію поліцейських. ДСО затримала двох розвідників. Співробітники КОРДу подумали, що бандити захопили службу розвідки. Між співробітниками ДСО і групою захоплення сталася перестрілка. Четверо правоохоронців були розстріляні просто у автомобілі. Загинув також боєць КОРДу.

Пов'язані публікації: