WTF?
     
У броварській книгарні помітили видання сумнівного змісту (ВІДЕО)

  Проросійську літературу з сепаратистськими закликами знайшли у броварській крамниці мережі книгарень "Буква". Видання військової тематики з триколорами на обкладинці придбали та передали у СБУ. Про це у Facebook написав голова ГО “Авангард АТО Броварії” Ігор Муратов.

  Сепаратистська література вийшла друком у російському видавництві «Яуза», що входить до холдингу «Ексмо». Як зазначено на сайті видавництва, його головним завданням є «виховання військово-патріотичного духу в підростаючому поколінні Росії». Федір Віхрєв - псевдонім для колективних книг авторів, які співпрацюють з видавництвом.

 Як повідомляє видання "Маєш право знати", активісти пішли до місцевого відділення СБУ. Звернулися і до обласного управління та головний офіс СБУ.

  Адміністратор книгарні Тетяна Леонова запевнила, що сепаратистські видання просто не помітили. Однак працівники книгарні постійно перевіряють полиці на наявність забороненої літератури. Якщо ж такі книги знаходять, їх вилучають.

  Сьогодні на своїй сторінці у Facebook мережа книгарень "Буква" відреагувала на інцидент. З повідомлення зрозуміло, що причиною появи на полицях книгарні проросійської літератури стала недбалість працівників компанії.

  "Зазначена література, разом із іншими подібними виданнями, була поставлена для реалізації мережі "Буква" у 2011 році партнерами, з якими на даний момент мережа ділові стосунки не підтримує. У 2014 році ці книжки були прибрані з обігу. Пізніше літературу списали та відправили на утилізацію. Але, помилково, частина товару зберіглася, була повторно відвантажена у деякі книгарні та опинилася на їх прилавках", - йдеться у повідомленні.

Фото: Мєш право знати