WTF?
     
Поліція завершила розслідування розстрілу правоохоронців у Княжичах

  Начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко повідомив, що у Нацполіції закінчили розслідування перестрілки в Княжичях.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це Олександр Вакуленко сказав під час брифінгу за результатами роботи поліції в період новорічних і різдвяних свят.

  "Безпосередньо в Національній поліції на сьогодні завершено проведення службового розслідування, і я думаю, що буквально, можливо, сьогодні, можливо, в понеділок буде вже підписаний дисциплінарний наказ реагування, і це буде також предметом інформування суспільства та засобів масової інформації про ті заходи, які прийняла Національна поліція", - сказав Вакуленко.

  Найближчим часом поліція оприлюднить дисциплінарні заходи, вжиті за результатами службового розслідування.

  Нагадаємо, вночі 4 листопада під час затримання банди грабіжників загинули 5 поліцейських. За офіційною версією, під час спецоперації у сусідньому будинку спрацювала охоронна сигналізація. На місце прибув наряд держслужби охорони, який не знав про спецоперацію поліцейських. ДСО затримала двох розвідників. Співробітники КОРДу подумали, що бандити захопили службу розвідки. Між співробітниками ДСО і групою захоплення сталася перестрілка. Четверо правоохоронців були розстріляні просто у автомобілі. Загинув також боєць КОРДу.

 

Пов'язані публікації: